Які трусики підходять для різних типів жіночої фігури

Які трусики підходять для різних типів жіночої фігури

Posted By: Angreal Published: 21.01.2024 Times Read: 101 Comments: 0

Тип фігури у жінок залежить від генетичної конституції. Змінити її неможливо, але знати тип своєї фігури не завадить. Жінці це дає змогу правильно одягатися, щоб підкреслити свої сильні сторони і максимально прибрати увагу від слабких. Вигідно зробити правильні акценти варто спробувати кожній дівчині. Ваше оточення - це оцінить.

Згідно з більшістю різноманітних досліджень існує п'ять типів жіночих фігур. Діляться вони залежно від пропорцій окружності талії, плечей та стегон.

П'ять типів фігури

П'ять типів жіночої фігури

Визначити тип фігури досить просто. Є кілька способів. Найшвидший - візуально. Роздягніться і встаньте перед дзеркалом. Подивіться на себе: що у вас ширше - плечі чи стегна? Чи виділяється талія? Якщо вашу фігуру спробувати зобразити схематично, на що вона буде схожа?

Трикутник

Тип жіночої фігури трикутник - груша

Дуже часто такий тип фігури ще називають - груша. Він відрізняється яскраво вираженими стегнами. Вони ширші за плечі. Талія вужча, ніж стегна, але візуально набагато ширша за груди. Це винятково жіночний силует.

Перевернутий трикутник

Тип жіночої фігури перевернутий трикутник - морква

Ще одна назва такого типу фігури - морква. Він часто буває у жінок, які активно займаються такими видами спорту, як плавання, легка атлетика. У цьому разі силует розширюється від низу до верху. Найвужча частина - це стегна і таз, а найширша - груди і виражені плечі.

Коло

Тип жіночої фігури коло - яблуко

Згідно з овочево-фруктовою термінологією - це яблуко. У типу фігури яблуко основні об'єми знаходяться в середній частині тіла. Маючи жіночні вузькі плечі, стрункі ноги і досить вузькі стегна, жінки-яблука страждають від відсутності талії. Зайві кілограми у таких дівчат йдуть в основному в животик, через що фігура нагадує коло або овал.

Прямокутник

Тип жіночої фігури прямокутник

Тип фігури прямокутник здебільшого властивий дівчаткам-підліткам або жінкам андрогінного типу зовнішності. У прямокутника візуально груди, стегна і талія приблизно рівні. Навіть якщо живіт буде пласким, а прес рельєфним, талію дорослій жінці з фігурою прямокутником природним шляхом не отримати - така вже конституція. Зате у дівчат цього типу красиві ноги, які їм варто всіляко підкреслювати.

Пісочний годинник

Тип жіночої фігури пісочний годинник

Тип жіночої фігури у вигляді пісочного годинника в сучасному світі вважається найбільш виграшним. За таких пропорцій у жінки врівноважений верх і низ тіла, а талія відносно тонка і яскраво виражена. Навіть якщо пісочний годинник має надлишок ваги, талію в нього все одно буде видно. Параметри 90-60-90 вважаються ідеальними для фігури пісочного годинника, але це не зовсім відповідає дійсності. Просто у 20-му столітті саме для цих пропорцій маркетологами було прийнято виготовляти модельний ряд білизни та модного одягу і демонструвати його потенційним покупцям. Дівчат моделей підбирали під готовий одяг, щоб вигідно його демонструвати.

Як визначити тип фігури?

Трусики жіночі лазерні безшовні стрінги V333 бордо Не всі жінки можуть оцінювати своє відображення об'єктивно і правильно визначити свій тип фігури візуально бо не завжди у дзеркалі яскраво видна різниця у пропорціях. Співвідношення об'ємів талії, стегон і грудей допоможе усунути всі неясності.

Озброївшись сантиметром і калькулятором, ви завжди зможете досить швидко визначити тип твоєї фігури.

Спочатку потрібно зняти мірки з грудей, талії і стегон. Краще, якщо вам у цьому хтось допоможе. Ще краще - зробити це в ательє. Коли результати вимірювань отримані, беремо калькулятор і ділимо об'єм талії на об'єм стегон.

У жінок з типом фігури пісочний годинник результат отриманого коефіцієнта має вийти меншим за 0,7. У прямокутника, кола і перевернутого трикутника - більше. Об’єми грудей і стегон потрібно порівнювати один з одним. У прямокутника і пісочного годинника, а іноді й у кола вони будуть приблизно рівнозначні. Різниця в об'ємах не перевищуватиме 4 см. У дівчат з фігурою перевернутий трикутник об’єм грудей буде більшими за стегна, а у трикутника - навпаки, меншим.

Як вибрати модель трусиків, виходячи з особливостей фігури

Найінтимнішим предметом жіночого гардероба вважаються трусики. Правильно підібрані трусики будуть запорукою комфорту, а також зможуть додати впевненості своїй власниці. Великий асортимент моделей трусиків багатьох жінок ставить у глухий кут. Полегшити вибір допоможе знання того, яка модель вигідніше підкреслить особливості Вашої фігури.

Стрінги

Це найбільш відкритий вид трусиків, який найкраще підкреслить фігуру "пісочний годинник" або "перевернутий трикутник". Дівчатам, які бажають підкреслити стегна, також можна зупинити вибір на цій моделі.

Трусики cтрінги жіночі з мережива V8809 персик

Тонг

Тонги є прототипом стрінгів. Однак ця модель відрізняється ширшою смужкою, що робить трусики комфортнішими. Як правило, ці трусики мають низьку посадку, тому дівчатам з типом фігури "коло" слід відмовитися від цієї моделі. Труси невигідно виділятимуть живіт. На інших дівчатах тонги матимуть дуже гарний вигляд.

Бікіні

Велику популярність ця модель отримала як частина купальника. Але давно вже існує безліч трусиків для повсякденного носіння. Цей вид підійде практично кожній дівчині. Головне вибрати правильний варіант моделі. Бікіні із зав'язками пасують дівчатам із типом фігури "прямокутник" і "трикутник", а однотонні бікіні з гумками приховають недоліки "кола".

Бразиліано

Дуже жіночні трусики, що підкреслюють форму сідниць, завдяки тому, що задня частина має V-подібну форму. Ці трусики підкуповують своєю універсальністю. Вони бувають мереживними та бавовняними. Ще однією перевагою цієї моделі є те, що трусики підійдуть під будь-який тип фігури.

Сліпи

Трусики-шортики бразиліана жіночі білі бавовняні з принтом серце і мереживом V1563 рожевий Класичний варіант трусиків, що підходить для повсякденного носіння. Найкомфортніша модель з усіх представлених і яка також підходить для будь-якого типу фігури.

Шорти

Дуже комфортна модель під час занять спортом. Найбільш підходить "прямокутнику", проте з безлічі варіантів моделей, що коригують фігуру, можна вибрати для будь-якого типу фігури. Існують навіть еротичні варіанти з легких напівпрозорих матеріалів і мережива.

Хіпстери

Модель має занижену посадку і широку резинку. По суті, ця модель є чимось середнім між шортиками і сліпами. Хіпстери дуже комфортні при носінні. Модель візуально робить ягідниці більш округлими, тому дівчатам з формами і фігурою "трикутник" не варто зупинятися на цьому варіанті.

В інтернет магазині Всякої жіночої білизни Ви можете вибрати зручні жіночі трусики на любий смак за демократичною ціною

Comments

Write Comment