Як правильно підібрати натільну білизну

Як правильно підібрати натільну білизну

Posted By: Angreal Published: 24.04.2023 Times Read: 261 Comments: 0

Підбір розміру білизни залежить від типу білизни та індивідуальних параметрів тіла. Ось кілька кроків, які допоможуть вам правильно підібрати розмір жіночої натільної білизни:

1. Виміряйте свої параметри. Щоб правильно підібрати розмір білизни, потрібно знати свої параметри. Виміряйте обхват грудей, талії та стегон за допомогою м'якої мірної стрічки.

Заміри для вибору жіночої натільної білизни

2. Ознайомтеся з таблицею розмірів. Кожен виробник білизни має свою таблицю розмірів, яка може відрізнятися від інших виробників. Потрібно не тільки ознайомитися з таблицею розмірів, щоб дізнатися, який саме розмір вам підходить але і уточнити у продавця консультанта, якій розмірній сітці білизна відповідає.

3. Зверніть увагу на тип білизни. Деякі види бюстгальтерів і трусиків, можуть мати особливості в посадці та формі, тому варто дізнатися рекомендації виробника щодо розміру для конкретної моделі.

4. Визначте свій тип фігури. У деяких випадках пропонуються різні розміри для різних типів фігури. На різних фігурах однакова модель білизни виглядає по різному.

Правильний розмір білизни допоможе вам почуватися впевнено і комфортно протягом усього дня. Щоб бути впевненою у виборі необхідного розміру, краще звернутися до фахівця в магазині, який допоможе вам підібрати правильний розмір та модель натільної білизни.

Comments

Write Comment