Види жіночих трусиків

Види жіночих трусиків

Posted By: Angreal Published: 19.03.2023 Times Read: 255 Comments: 0

Жіночі трусикиЖіночі трусики є одним з базових предметів жіночого гардероба. Виник він не так вже і давно, лише 80 років тому. Раніше жінки носили панталони, але зараз різноманіття моделей і кольори трусиків дозволяє вибрати варіант на свій смак або підібрати під конкретний верхній одяг.
Трусики шиють зі всіляких матеріалів: для основної частини - від шовку до шифону, а ось для середньої частини обов'язково використовують м'яку тканину, що абсорбує, наприклад, бавовну або бамбук. Жіночі трусики мають кілька різновидів:

 • Трусики-шорти
 • Сліпи
 • Бікіні
 • Бразиліана
 • Хіпстери
 • Стрінги
 • Танга
 • Тонг
 • Батали
 • Панталони

Це найпоширеніша класифікація у нас, але в деяких інших країнах є свої назви. Так, наприклад, модель трусиків бразиліана з мережива називають «Американка», сліпи з заниженою лінією стегна - «Кюлот», різновид шортиків - «Брифи» або «Боксери», а бікіні с однакових трикутників тканини і мережевими вставками «Деван-дерьер».

Жіночі трусики-шортиТрусики-шорти

Своєрідна довга модель, передня і бічна частини шортів однієї довжини. Труси-шорти закривають більшу частину сідниць. В англійській мові такі труси називають boyshorts, що означає "хлоп'ячі шорти".  Такі труси найчастіше шиють із м'яких, міцних матеріалів, наприклад, із бавовни. Еластичні матеріали облягають фігуру, тим самим даючи змогу уникнути просвічування контурів білизни крізь тонку тканину одягу.

Жіночі трусики сліпиСліпи

Сліпами називаються звичайнісінькі, класичні трусики, виріз яких доходить до середини стегна. Тканина закриває сідниці, а резинка найчастіше розташована на ділянці талії, хоча може опускатися і трохи нижче.

Жіночі трусики бікініБікіні

Трусики бікіні це модель з дуже низькою лінією пояса. Резинка розташована практично на стегнах, а передня і задня частина складаються з двох трикутників тканини.

Жіночі трусики бразиліанаБразиліана

Бразиліана - це один із найспокусливіших фасонів жіночих трусиків. Вони закривають сідниці лише наполовину, що надає їм округлу форму, а високий виріз стегна дозволяє візуально подовжити ноги

Жіночі трусики хіпстериХіпстери

Головна особливість фасону в тому, що вони повністю закривають сідниці, тому не тиснуть і не врізаються в ноги. Досить часто хіпстери плутають зі звичайними трусиками-шортами, але їх відрізняє верхня лінія трусиків, яка досягає стегон. Вона  м'яко прилягає до них, але не закриває. Модель має прямий пояс.  Він не сповзає і не загортається.

Жіночі стрінгиСтрінги

Різновид трусиків, що спереду нагадують бікіні, але потім матеріал зводиться до мінімуму, і задня частина перетворюється на тоненьку смужку тканини. Головна особливість стрінгів - вони цілком відкривають сідниці. Існують різні види стрінгів, які залежать від ступеня відкритості:

 1. G-стрінгиG-стрінги утворюють невеликий трикутник ззаду, який кріпитися до пояса;
 2. V-стрінгиV-стрінги за кроєм схожі на G-стрінги, проте трикутник виконаний з прозорої тканини;
 3. Т-стрінгиТ-стрінги утворюють на задній частині букву "Т" з трьох тонких смужок;
 4. C-стрінгиС-стрінги - найвідвертіша модель без пояса з боків. Такі стрінги тримаються за рахунок власної конструкції.

Різні види стрінгів

Жіночі трусики тангаТанга

Ці труси являють собою два трикутні клапті, які кріпляться до пояса навколо талії тонкою смужкою, мотузочкою або резинкою. Фактично це міні бікіні. Модель прийшла до нас із Бразилії приблизно 40 років тому.

Жіночі трусики тонгТонг

За формою трусики тонг нагадують стрінги: спереду в них трикутник тканини, а ззаду - вузька резинка, відмінність від стрінгів у тому, що замість тасьм у тонг ширший пояс.

Жіночі трусики баталиБатали

Найбільшою переваги жіночих трусиків батал є не тільки великі розміри, а і досить висока посадка, що виконує функцію корегування фігури. Еластична і м’яка тканина підтримують животик, але не заважають комфорту, а міцна резинка надійно тримає трусики на талії. Дуже часто такі моделі називають ретро, бо вони набували не аби якої популярності у п'ятидесяті роки XX століття.

Панталони

Жіночі панталониПанталони - укорочені нижні штани до колін. Спочатку панталони носили жінки 19-го століття, щоб закривати ноги під пишною сукнею. Сьогодні панталони надягають хіба що взимку для утеплення. Окремо існують коригувальні панталони для надання сідницям бажаної форми.

В нашому магазині «Всякої жіночої натільної білизни» Ви можете придбати кожну з перелічених моделей. Різноманіття варіантів не знає меж, тому головне завдання кожної жінки - навчитися правильно вибирати не тільки по своїй фігурі, але і під конкретний вид одягу.

Tags: Види жіночих трусиків

Comments

Write Comment