Таблиці розмірів жіночіх трусиків

Таблиці розмірів жіночіх трусиків

Posted By: Angreal Published: 09.11.2023 Times Read: 206 Comments: 0

Жіночі трусики - елемент нижньої білизни, призначений для захисту делікатних ділянок нижньої частини тіла. Вони ізолюють шкіру від верхнього одягу, виконують гігієнічні функції та створюють максимальний комфорт. Деякі моделі трусиків призначені ще й для корегування фігури, моделювання сідничних м’язів, стегон та живота.

Різноманітність моделей і видів дає змогу жінці обирати білизну відповідно до кліматичних умов, особливостей одягу, обставин та навіть настрою. Якісні матеріали забезпечують здоровий стан шкіри, не спричиняють подразнення та незручності, а декоративний дизайн спідньої білизни доповнює жіночий образ. Навіть без очевидних підтверджень її переваг оточуючим, жінка в білизні, яка їй подобається, відчуває себе впевненою, красивою та сексуальною.

Як підібрати розмір трусиків

Заміри потрібні для визначення розміру жіночіх трусиківі

За такого розмаїття варіантів, яке продається в любому магазині жіночої білизни, трусики можна змінювати кілька разів протягом дня не тільки з функціональною метою: для сну та для повсякденного носіння, а і для занять спортом, для коктейльної сукні або для романтичного вечора.

Важливо, щоб білизна щоразу виконувала своє призначення, була зручною і не шкодила здоров'ю. Це значить, що трусики не повинні перешкоджати нормальному кровообігу в малому тазі, не повинні стискати тіло та створювати умови для пошкодження шкіри в місцях контактів з гумками, фурнітурою або тасьмою.

Тому важливо якомога точніше вибирати розміри жіночих трусів. Перед купівлею нових трусиків слід виконати заміри, щоб переконатися, що звичні власні розміри відповідають дійсності. Для цього вимірюється об'єм основи стегна, об'єм по лінії найвидатнішої точки на сідницях та об'єм талії. Правильно це зробити нескладно. Треба стати рівно, ноги звести разом і обхопити стегна м'якою стрічкою-метром по лінії виступаючої точки сідничних м’язів. Талія вимірюється в момент видиху в найвужчому місці живота (на малюнку позначено як «А»).

Важливо враховувати унікальність модельного ряду. Крій трусиків і тип тканини може зміщувати прикордонні значення в суміжні розміри. Особливий дизайн, тканина і наявність декоративних елементів впливає на щільність прилягання білизни до тіла, а отже, на рівень комфорту. У цьому разі уникнути непорозумінь допоможе консультація продавця, у якого потрібно уточнити, наскільки відповідає зазначений стандартний розмір фактичному (є таке поняття, як повномірні та маломірні розміри).

Таблиця "розміри трусиків" (значення, що використовуються в Україні)

Перш ніж купити трусики в інтернет-магазині дуже наполегливо рекомендуємо оновити виміри ваших параметрів, оскільки нижня білизна не підлягає поверненню та обміну. Краще звернутися по допомогу для виконання заміру, якщо складно самостійно, стоячи рівно, провести маніпуляції з сантиметровою стрічкою.

Важливо виконувати заміри без верхнього одягу і краще це робити вранці до сніданку, щоб виключити тимчасові чинники зміни показників. Уникайте штучного коригування об'єму за рахунок втягування живота і сідниць. Стояти потрібно рівно, але природно.

Для визначення розміру трусиків найважливішим є обхват стегон (на малюку позначено як «В»). Обхват талії важливий для трусиків з високою посадкою. Об'єм основи стегна має значення, якщо купується білизна у вигляді шортів або панталонів.

Таблиця відповідності українського розміру жіночих трусиків до охвату стегон

Співвідношення українських і міжнародних розмірів

У світі не існує єдиної розмірної системи, але в рамках діапазонів значень розміри виробників з різних країн можна подивитись і зрозуміти, що Вам потрібно. Пропонуємо таблицю з актуальною інформацією:

Який розмір трусиків вибрати в асортименті китайського бренду краще проконсультуватись у менеджера з продажу, бо незважаючи на розповсюджену сітку відповідності розмірів не всі китайські виробники ії дотримуються.

Таблиця відповідності українського розміру жіночих трусиків до розмірів в інших країнах світу

Як правильно вибрати жіночі трусики

Мереживні жіночі трусики бразиліана на широкій резинці V1894 сині У нашому інтернет-магазині в картці кожного товару надано інформацію про розміри згідно з українською розмірною сіткою, які є в обраній моделі трусиків.
Щоб переконатися у відповідності своїх вимірів розміру цього виробу, найкраще ще раз уточнити у продавця консультанта всі нюанси. Не поспішайте з вибором, розгляньте наданий асортимент, оцініть свої очікування від білизни і тільки після цього робіть замовлення. Ми пропонуємо наочні фотографії трусиків на манекені "Венера" зі стандартами 90-60-90, щоб продемонструвати їх в одягненому вигляді.

Доступні вироби з різних матеріалів, які відмінно тримають форму і розмір після багатьох циклів прання. Бавовняні та мереживні трусики в процесі експлуатації через певний час можуть стати злегка вільнішими, і це теж потрібно враховувати. Моделі зі щільних еластичних тканин, таких як мікрофібра та бамбук, зберігають щільність прилягання більш тривалий час. Ми продаємо вироби тільки з якісних, безпечних і екологічних матеріалів.

Ми детально розповіли, як визначити розмір жіночих трусів. Дотримуйтесь рекомендацій і вибирайте тільки те, що підійде Вам особисто. Звертайтеся до нас за телефонами за консультацією. Наші продавці допоможуть визначитися з вибором і оформлять доставку на вигідних для вас умовах у будь-який куточок України.

Comments

Write Comment