Колір жіночих трусиків і характер

Колір жіночих трусиків і характер

Posted By: Angreal Published: 03.05.2024 Times Read: 67 Comments: 0

Усім нам подобаються різні кольори. Це не просто вподобання. Колір який любить людина вказує риси нашого характеру. А про що говорить колір жіночої білизни і який темперамент володарки видає? Психологи, принаймі більшість з них, дійшли то таких висновків.

Жіночі трусики бразиліана з мереживом V1733 білі

Білий

Психологи ставляться до цього кольору неоднозначно: з одного боку, вибір білої білизни свідчить про чистоту, невинність і певну наївність з боку жінки, а з іншого - заведено вважати, що саме вибір білих трусиків свідчить про те, що колір для жінки не особливо важливий. Тут вона більше орієнтується на практичність і функціональність моделі, ніж на її красу.
Ажурні жіночі трусики бразиліана V2219 чорні

Чорний

Цей колір - візитна картка сильних, владних і дисциплінованих людей. Вони не люблять "розпорошуватися" на щось неважливе і в усьому намагаються шукати вигоду. В інтимному плані такі жінки нерідко домінують і люблять командувати своїм партнером.

Мереживні жіночі трусики бразиліана V419 яскраво-рожеві

Рожевий

Жінки, які віддають перевагу рожевій білизні, не прагнуть бути першими у всіх своїх справах, для них куди важливіше - отримувати задоволення від процесу. Цікаво, що такі дами часто стають коханками, знову ж таки через те, що бути першою і єдиною для них не дуже важливо. Психологи також відзначають деяку запальність людей, які обирають рожеві відтінки трусиків.

Трусики жіночі бразиліана з мережива на широкій резинці з бантиком V1895 червоні

Червоний

Колір пристрасті та шаленої енергетики! Червоний колір підвладний далеко не всім! Жінки, які його обирають, схильні до експериментів і ризику в усіх сферах життя. Вони цілеспрямовані і мають вибуховий темперамент, також для їхнього характеру не чужа деяка розважливість. Про пристрасть і владу таких жінок пишуть романи, а чоловіки готові на все заради таких!

Трусики cтрінги жіночі з мережива V8809 персик

Помаранчевий

Трусики такого кольору частіше обирають пристрасні мрійниці, які своєму партнеру намагаються нав'язати власне бачення, підганяючи його під свій ідеал. Це яскраві активні та творчі натури, які люблять подорожі та пригоди. Дуже сексуальні та незалежні у стосунках із партнером.

Мереживні жіночі трусики бразиліана на широкій резинці V1894 сині

Синій

Білизна синього кольору свідчить про дуже розвинене почуття самовладання жінки. Різні відтінки синього сигналізують про гармонію в душі, про витонченість і спокійний характер. У жінці, що віддає перевагу трусикам такого кольору, поєднуються раціональність, холоднокровність і чуттєвість одночасно.

Трусики сліпи жіночі бавовняні з мереживною вставкою спереду V3367 блакитні

Блакитний

Блакитну білизну обирають дівчата романтичні, сприйнятливі та емоційні. Вони щирі й навіть дещо максималістичні у своїх почуттях: із пристрастю закохуються і так само пристрасно можуть розчаровуватися. Вони молоді душею, допитливі та легкі на підйом, проте відірвані від реальності й люблять витати в хмарах. Можуть бути невгамовними та фантазерками. В інтимних стосунках вони так само екзальтовані.

Жіночі трусики сліпи зі стразами бавовняні V2056 фіолетові

Фіолетовий

Фіолетовий комплект спідньої білизни свідчить про прагнення до глибини і витонченості. Це символ розкоші, духовності та розвиненої інтуїції. Дівчата, які надають перевагу трусикам фіолетових віддінків, зазвичай мають тонке відчуття стилю і віддають перевагу елегантним і вишуканим образам у білизняному гардеробі.

Трусики американка жіночі мереживні з бавовною V8439 бузкові

Бузковий

Бузкові трусики покаже чоловікові, що панянка, яка надає їм перевагу чуттєва і темпераментна, вона самодостатня і задоволена собою, але вимагає від чоловіка ніжних стосунків. Романтичні відносини жінок в бузковому гарантують велику кількість поцілунків і обійм.

Шортики-бразиліана жіночі бамбук мереживо V02 бежеві

Бежевий

Нейтральній бежевій білизні віддають перевагу зрілі й досить консервативні особистості, не готові на експерименти. Часто тілесну білизну обирають романтичні натури, які схильні до зайвої чутливості та боязкості.

Трусики танга жіночі бавовняні V13031 жовті

Жовтий

Нижній білизні жовтих відтінків надають перевагу легкі у спілкуванні та щирі дівчата, які завжди мають багато шанувальників і обожнюють фліртувати. Такі дівчата легко заводять нові знайомства і так само легко розлучаються, вони дещо легковажні, що іноді заважає їм у сексуальному житті.

Жіночі трусики сліпи бавовняні батал V5106 коричневі

Коричневий

Не дочекаєтеся ви особливих люб'язностей і від тих дівчат, які носять коричневу білизну. Їй віддають перевагу консервативні й упевнені в собі особи, які твердо стали на ноги. Для них головними цінностями є сімейні традиції та міцна сім'я, стабільне фінансове становище.

Трусики жіночі лазерні безшовні стрінги V333 бордо

Бордо

Постійна боротьба пристрасної натури: бажання стати фатальною жінкою і бажання стати хорошою дружиною. Така жінка дуже імпульсивна, пристрасна, готова на подолання будь-яких труднощів у боротьбі за кохання. Зрештою, дівчина в трусиках бордо перетворюється на ідеальну дружину, надійну і практичну, і лише її чоловік знає про те, що в ліжку вона справжня спокусниця з Мулен-Руж у розкішній білизні бордового кольору.

Шортики-бразиліана жіночі мереживні V6413 зелені

Зелений

Колір природи і життя заряджає позитивними емоціями навіть якщо він використовується в білизняному гардеробі. Зелений вибирають оптимісти, які вміють радіти дрібницям. З такими жінками легко домовлятися і знаходити компроміси, але водночас вони вирізняються достатньою незалежністю від чужої думки і внутрішньою силою.

Трусики сліпи жіночі бавовняні в рубчик з контрастними швами V7725 м'ятні

Салатовий

Нижній білизні салатового кольору віддають перевагу любительки експериментів і всіляких змін у житті, вони мінливі й увесь час шукають чогось нового, і від свого партнера вимагають того самого, від них можна очікувати чого завгодно, а у сексуальному житті вони можуть свого партнера збити з пантелику, запропонувавши спробувати щось особливе, водночас вражаючи своєю дитячою безпосередністю.

Жіночі бавовняно-мереживні трусики сліпи з трикутним вирізом і бантиками V720006 сірі

Сірий

Сірий колір часто асоціюють з неупередженістю, зарозумілістю і консерватизмом. Натури, які віддають перевагу такому кольору, як правило, мудрі, розважливі, недовірливі і потайливі. На відміну від коричневого кольору, сірий - холодніший, що робить його урочистим. Дами, які носять сіру спідню білизну, прикрашену бантиками, мереживом і блискучими вставками, вирізняються понад дивовижною відданістю.
Сірий колір білизни вказує на особу, яка цінує вірність, любить стабільність і знає собі ціну. Панянки, які віддають перевагу відтінкам сірого, як правило, в міру делікатні, але за необхідності можуть бути досить прямолінійними.

Трусики сліпи жіночі бамбук з візерунком V61851 бірюзові

Інші кольори трусиків або незвичайні колірні поєднання

Як правило, яскравим колірним рішенням у білизняному гардеробі віддають перевагу молоді дівчата, характер яких ще непостійний. З віком у гардеробі з'являється провідний колір, який і буде говорити про сформований темперамент жінки.

В нашому магазині ❤VSIACO❤ кожна жінка може вибрати модель трусиків на свій смак. Кольори  і фасони представлені в широкому асортименті за найкращими цінами

Tags: колір

Comments

Write Comment