10 цікавих фактів про жіночі трусики

10 цікавих фактів про жіночі трусики

Posted By: Angreal Published: 16.04.2023 Times Read: 255 Comments: 0

Нижня білизна давно вже увійшла в життя кожної жінки і сьогодні Ви дізнаєтесь 10 цікавих фактів про жіночі трусики.

Психологи рекомендують

Сучасні фахівці з психічного здоров'я людини стверджують: ваш душевний комфорт починається з трусиків. Тому до вибору зручної моделі варто підійти з усією відповідальністю.

Стрінги-G - сексуальне творіння

Ті, хто носить стрінги, не страждають від зайвої сором'язливості. Жінки, які віддають перевагу їм, дуже товариські та відкриті, легко діляться своїми думками і їм можна довіритися.

Танга - відповідь екстравагантним танцюристам

Творець цієї форми трусиків, Фіорелло Ля Гуардія, а було це 1939 року. Мер Нью-Йорка був розгублений, коли побачив, що танцівниці виступають без спідньої білизни і наказав пошити для них маленькі трусики, щоб прикривати наготу. Потім, 1974 року, дизайнер Руді Гернрайх, ввів танга в моду знову. Сьогодні ними вже нікого не здивуєш.

Це не просто мотузочки

Стрінги прийшли до нас із Бразилії - танцівниці на тамтешніх карнавалах ще в 60-х роках хизувалися в максимально відкритих трусиках, які європейці прозвали string ("мотузочки").

Шовк - це ознака достатку

Шовкову спідню білизну вважають ознакою респектабельності та заможності. За нею в Англії визначають справжню леді.

Victoria's Secret - це чоловік!

Одним із найвідоміших і найуспішніших дистриб'юторів жіночої білизни у світі був чоловік. Рой Реймонд і його дружина Гей заснували відомий бренд Victoria'sSecret 1977 року в Каліфорнії, США. Рею не дуже подобалося здійснювати покупки нижньої жіночої білизни в магазині, тому в його голові визріла ідея створення Victoria's Secret. Протягом 8 років він займався дослідженнями ринку в цій галузі та зробив висновок про те, що і жінкам, і чоловікам потрібне зручніше місце для покупок нижньої білизни. Стартовий капітал подружжя склав 40 000 доларів, а зараз це компанія прибутки якої  рахуються мільйонами.

Солодкі труси

Підприємці з Чикаго Девід Сандерсон і його друг Лі Бреді винайшли 1975 року "Солодкі труси" (Candy Pants) з безлічі намистин-карамельок, на продажу яких вони заробляли 150 тисяч доларів на місяць. Але це тривало недовго. Уже за кілька місяців ці трусики здобули репутацію найбезглуздішого подарунка.

Труси мормонів

У середовищі мормонів парафіяни зобов'язані носити строго встановлену нижню білизну. Вона складається з білої футболки і таких самих панталон до колін із вишивкою релігійної організації

Трусики на три тижні

Це саме та кількість, якою володіє середньостатистична жінка (можете порахувати). 21 пари трусиків цілком достатньо. Якщо подивитися, скільки існує стилів і форм жіночих трусиків для жінок, то 21 пари ще буде й мало. Жінок приваблює не тільки стиль, а й новий колір, візерунок і матеріал.

Спортивна білизна

Спеціальна спортивна білизна - не виверт маркетологів, які тільки й роблять, що намагаються витрусити з вас гроші. Труси і ліфчики для тренувань шиють із тканини, яка добре відводить вологу і тепло від тіла, тим самим захищаючи нас від запалень і грибка. Звичайні бавовняні сліпи, звісно, відмінно вбирають піт, але тканина залишається вологою і постійно стикається зі шкірою.
Якщо у вас немає спеціальної білизни для занять фітнесом, переодягайтеся відразу після тренування.

Tags: цікаві факти

Comments

Write Comment